Aksident në rrugën e ‘Dibrës’, motoçikleta përplas çiklistin 80-vjeçar (DETAJE)

Publikuar tek: aktualitet, më 14:47 10-10-2019 Aksident në rrugën e ‘Dibrës’, motoçikleta përplas çiklistin 80-vjeçar (DETAJE) Foto ilustruese

Një çiklist i moshuar është përplasur sot nga një motorr në rrugën e ‘’Dibrës’’.

Shtetasi P.M. është goditur papritur nga drejtuesi i motoçikletës. 80-vjeçari i lënduar u dërguar menjëherë në spital dhe fatmirësisht ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Ndërkohë, ende nuk është zbardhur autori i aksidentit.

Njoftimi i policisë:
Tiranë/Informacion Paraprak
Rreth orës 10:40 në rrugën e “Dibrës” një motoçikletë me drejtues ende të paidentifikuar ka përplasur çiklistin P. M.,80 vjeç.

Si pasojë e përplasjes çiklisti P. M është dërguar në spital për ndihmë mjeksore, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor po vijon hetimet për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes, dhe identifikimin e autorit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.01133394241333
array(1) { ["section"]=> string(81) "aksident-ne-rrugen-e-dibres-motocikleta-perplas-ciklistin-80-vjecar-detaje-181515" }