Aksident në rrugën e Rinasit, i plagosuri në gjendje të rëndë

Publikuar tek: aktualitet, më 10:29 14-03-2015 Aksident në rrugën e Rinasit, i plagosuri në gjendje të rëndë

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në rrugën që të çon në Aeroportin ‘’Nënë Tereza’’, në afërsi të Rinasit. Një automjet është përplasur me një motoçikletë, duke u plagosur rëndë drejtuesi I motoçikletës.

Mësohet se autoambulanca është lajmëruar menjëherë dhe është nisur drejt vendngjarjes për të dhënë ndihmën e parë.

Nuk dihet nëse aksidenti në kryqëzëzimin errugës së Laknasit me Rinasin ka patur si shkaktar shpejtësinë e automjetit, por policia që po shkon në vendngjarje po heton mbi ngjarjen. Nuk dihet ende identiteti i të plagosurit dhe drejtuesit të automjetit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Lezhë/Arrestohet për kallëzim të rremë, dogji makinën e tij dhe denoncoi
Festa e Verës, Alket Islami sjell fotot nga ajri në Elbasan »
Article Logic
Execution time: 0.011121034622192
array(1) { ["section"]=> string(65) "aksident-ne-rrugen-e-rinasit-i-plagosuri-ne-gjendje-te-rende-5846" }