Aksident në rrugën Korçë-Pogradec, plagosen rëndë dy persona

Publikuar tek: aktualitet, më 13:29 10-01-2018 Aksident në rrugën Korçë-Pogradec, plagosen rëndë dy persona ilustruese

Dy persona kanë mbetur të plagosur si pasojë e një aksidenti automobilistik, i shënuar para pak minutash në aksin Korçë-Pogradec.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Dishnicë, e për pasojë dy pasagjerë janë plagosur rëndë.

Në aksident janë përfshirë dy automjete, ndërsa policia dhe ambulanca kanë mbërritur në vendin e ngjarjes.

 

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Gazetarja e njohur: Media dhe ikonat televizive në pikiatë, pronarët po bëhen komercialë
Tragjike, vret veten me pistoletë vajza 17-vjeçare »
Article Logic
Execution time: 0.010205984115601
array(1) { ["section"]=> string(66) "aksident-ne-rrugen-korce-pogradec-plagosen-rende-dy-persona-106084" }