Aksident në Sarandë, në gjendje të rëndë 28-vjeçari

Publikuar tek: aktualitet, më 15:43 09-04-2015 Aksident në Sarandë, në gjendje të rëndë 28-vjeçari Foto ilustruese

Një aksident i rëndë ka ndodhur në hyrje të qytetit të Sarandës nga ku drejtuesi i automjetit, 28 vjeçari Arbër Xhelo ka mbetur në gjendje të rëndë.

Mjeti tip “Nissan” AA337LF ka përfunduar në oborrin e një lokali pasi ka dalë nga rruga. 28-vjeçari është dërguar me urgjencë në spital.

Ndërsa, policia ka bërritur menjëherë në vendin e ngjarjes dhe po punon për zbardhjen e detajeve që kanë shkaktuar aksidentin.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Sportelisti i motelit për studentet e përdhunuara në Tiranë: Hynë me dëshirë
Morinë, një efektiv policie dhe 3 shtetas arrestohen për kontrabandë »
Article Logic
Execution time: 0.013252019882202
array(1) { ["section"]=> string(55) "aksident-ne-sarande-ne-gjendje-te-rende-28-vjecari-8279" }