Aksident në Shkodër, humb jetën kalimtarja, plagosen 2 të tjerë

Publikuar tek: aktualitet, më 12:43 19-07-2015 Aksident në Shkodër, humb jetën kalimtarja, plagosen 2 të tjerë

Një aksident automobilistik me pasojë vdekjen e një kalimtareje dhe plagosjen e dy të tjerëve, ndër ta edhe një fëmijë 7 vjeçar, ka ndodhur para disa minutash në Shkodër.

Aksidenti ka ndodhur në vendin e quajtur “Bahçallëk”, ku dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën, si pasojë ka humbur jetën kalimtarja 75 vjeçare me inicialet H.M ndërsa janë plagosur E.M  7 vjeç dhe E.B 30 vjeç. Të plagosurit ndohen në spital jashtë rrezikut për jetën. Polcia ka shkuar në vendngjarje dhe ka nisur hetimet për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit të rëndë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Zaho Rama sot mbush 1 vjeç, Edi dhe Linda, festë surprizë për djalin e tyre
Delvinë/ Zjarr në afëri të një pusi nafte, zjarrfikëset e Sarandës dhe Delvinës në vendngjarje »
Article Logic
Execution time: 0.011799097061157
array(1) { ["section"]=> string(67) "aksident-ne-shkoder-humb-jeten-kalimtarja-plagosen-2-te-tjere-16533" }