Aksident në Shkodër/ Motori del nga rruga, plagoset turisti zvicerian

Publikuar tek: aktualitet, më 21:35 09-10-2019 Aksident në Shkodër/ Motori del nga rruga, plagoset turisti zvicerian

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak më parë në Shkodër.

Mësohet se një turist zvicerian ka përfunduar me motor në lumin Kir.

Sipas policisë, turisti zvicerian ka dal nga rruga.

Si pasojë ka marrë disa plagë dhe është dërguar menjëherë në spital.

Ndërkohë policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po heton shkaqet e aksidentit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019515991210938
array(1) { ["section"]=> string(74) "aksident-ne-shkoder-motori-del-nga-rruga-plagoset-turisti-zvicerian-181433" }