Aksident në Shkodër, plagosen rëndë dy persona

Publikuar tek: aktualitet, më 15:48 03-01-2017 Aksident në Shkodër, plagosen rëndë dy persona ilustruese

Një aksident i rëndë ka ndodhur në afërsi të fshatit Trush në aksin Shkodër-Velipojë ku si pasojë kanë mbetur të plagosur dy persona.

Dy personat udhëtonin me mjetin "BMV" i cili ka dalë nga rruga. Akoma nuk bëhen të ditura shkaqet e aksidentit. Policia ka arritur në vendngjarje dhe po merret me zbardhjen e plotë të saj. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Shqiptarët dorëzojnë armët në polici, disa i hedhin në kazanet e plehrave
I ftohti mbyll shkollat në Shqipëri, pushime dhe për prindërit që punojnë në administratë »
Article Logic
Execution time: 0.010770082473755
array(1) { ["section"]=> string(51) "aksident-ne-shkoder-plagosen-rende-dy-persona-64504" }