Aksident në Sukth, një nga makinat bie në lumin Erzen, plagosen 3 persona

Publikuar tek: aktualitet, më 22:22 28-09-2020 Aksident në Sukth, një nga makinat bie në lumin Erzen, plagosen 3 persona Foto ilustruese

Një aksident automobilistik ka ndodhur mbrëmjen e sotme rreth orës 19:30 në Sukth të Durrësit.

Dy automjete janë përplasur me njëra-tjetrën dhe për pasojë mjeti tip Volswagen ka rrëshqitur në lumin Erzen.

Nga përplasja kanë mbetur të plagosur tre personat që udhëtonin në mjetin Volswagen dhe janë dërguar në spital për kontroll mjekësor.

Durrës/Informacion  paraprak

Më datë 28.09.2020, rreth orës 19:30, në Sukth, Durrës, një mjet me drejtuese shtetasen L.H., është përplasur me një mjet tip "Volkswagen", me drejtues shtetasin F.B.

Për shkak të përplasjes mjeti tip "Volswagen", ka  rrëshkitur në shtratin e lumit Erzen e për  pasojë janë lënduar 3 shtetas pasagjer në mjetin tip "Volkswagen", të cilët ndodhen në spital për kontroll mjeksor.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e ngjarjes dhe përcaktimin e shkakut të aksidentit.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013201951980591
array(1) { ["section"]=> string(78) "aksident-ne-sukth-nje-nga-makinat-bie-ne-lumin-erzen-plagosen-3-persona-222015" }