Aksident në Tiranë, bllokohen tre persona në makinë

Publikuar tek: aktualitet, më 15:27 12-09-2019 Aksident në Tiranë, bllokohen tre persona në makinë Foto ilustruese

Një aksident ka ndodhur paraditen e sotme në Paskuqan.

Mësohet se janë përplasur dy automjete dhe kanë mbetur të plagosur katër persona.

Tre nga shtetasit që ndodheshin të bllokuar në njërin nga automjetet, A. LL, A. K, G. K, si dhe drejtuesi i njërit nga automjetet shtetasi E. T të cilët u dërguan në spital për ndihmë mjekësore ndodhen jashtë rrezikut.

Ndërkohë policia ka mbërritur në vendgjarje dhe po punon për të zbardhur shkaqet e aksidentit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0071310997009277
array(1) { ["section"]=> string(57) "aksident-ne-tirane-bllokohen-tre-persona-ne-makine-178213" }