Aksident në Tiranë, BMW përplaset me Benzin (VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 11:32 22-11-2020 Aksident në Tiranë, BMW përplaset me Benzin (VIDEO)

Një aksident automobilistik është shënuar ditën e sotme tek ‘Liqeni Artificial’ në Tiranë.

Bëhet me dije se janë përfshirë në aksident dy makina një mjet tip BMW dhe një Benz.

Fatmirësisht nga aksidenti nuk ka të lënduar por vetëm dëme material, siç shihet edhe në fotot e siguruara nga newsbomb.al.

Mes shoferëve të mjetëve ka një konflikt, pasi nuk bien dakord se kush nga ata ka qenë shkaktar i aksidentit.

Policia ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Covid-19 i mori dy vëllezërit brenda një dite, profesori kritika Ramës: Nuk e kanë fajin mjekët, por ju! Manastirliu e paaftë, Najada Çomo nuk di të drejtojë
Telefonata e çobanit për atentatin ngriti në këmbë policinë e Vlorës dhe Fierit në mesnatë, më pas u zbulua se ai i kishte gënjyer (SI NDODHI NGJARJA) »
Article Logic
Execution time: 0.012781143188477
array(1) { ["section"]=> string(55) "aksident-ne-tirane-bmw-perplaset-me-benzin-video-228674" }