Aksident në ‘Tiranë-Durrës’, policia mbërrin në vendngjarje (FOTO)

Publikuar tek: aktualitet, më 22:21 21-03-2018 Aksident në ‘Tiranë-Durrës’, policia mbërrin në vendngjarje (FOTO) Foto nga vendngjarja

Një aksident automobilistik ka ndodhur pak momente më parë në autostradën Tiranë-Durrës, fatmirësisht pa pasoja të rënda në njerëz.

Sipas raportimeve të para makina tip ‘Volkswagen Golf’ ngjyrë gri dyshohet të jetë përplasur me një automjet tjetër.

Në vendngjarje kanë mbërritur forcat e policisë, të cilat po punojnë në zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

29468506_10156116513943771_1484945497612353536_o.jpg29472190_10156116513953771_2499340820725891072_o.jpg

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Aksidenti me dy të vdekur dhe një të plagosur, detaje SHOKUESE: Makinën e drejtonte një 15-vjeçar
ALARMANTE: Vërshon liqeni i Shkodrës, uji përmbyt bizneset (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.012675046920776
array(1) { ["section"]=> string(68) "aksident-ne-tirane-durres-policia-mberrin-ne-vendngjarje-foto-114070" }