Aksident në Tiranë, dy makina pëplasen te Pallati i Sportit “Asllan Rusi” (VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 10:53 14-11-2019 Aksident në Tiranë, dy makina pëplasen te Pallati i Sportit “Asllan Rusi” (VIDEO)

Një aksident ka ndodhur pak momente më parë te Pallati i Sportit “Asllan Rusi” në Tiranë.

Mësohet se dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën për shkaqe të panjohura. Nga informacionet paraprake, nuk raportohet për të lënduar, por vetëm për dëme materiale.

Ndërkohë policia ka shkuar në vendngjarje dhe ka hapur hetimet për zbardhjen e plotë të saj.

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02238392829895
array(1) { ["section"]=> string(83) "aksident-ne-tirane-dy-makina-peplasen-te-pallati-i-sportit-asllan-rusi-video-185853" }