Aksident në Tiranë, furgoni përlaset me kamionin

Publikuar tek: aktualitet, më 08:51 22-02-2015 Aksident në Tiranë, furgoni përlaset me kamionin Foto ilustruese

Një aksident me pasojë plagosjen e dy personave ka ndodhur para pak minutash në zonën e laprakës në Tiranë.

Paraprakisht mësohet se furgoni ka humbur kontrollin dhe ka goditur kamionin. Nga përplasja kanë mbetur të plagosur shoferi I furgonit dhe një pasagjer.

Policia ka mbërritur në vëndngjarje dhe po kryen verifikimet për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Dëshmia e Arben Muhos: “Përpara se të vdiste gruaja më kërkoi ujë”
Gjirokastër, gruaja vret me thikë bashkëshortin »
Article Logic
Execution time: 0.012696027755737
array(1) { ["section"]=> string(52) "aksident-ne-tirane-furgoni-perlaset-me-kamionin-4086" }