Aksident në Tiranë/ Makina përplas këmbësorin, i lënduari niset me urgjencë në spital

Publikuar tek: aktualitet, më 14:02 08-08-2020 Aksident në Tiranë/ Makina përplas këmbësorin, i lënduari niset me urgjencë në spital Foto Ilustruese

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në rrugën “Frederik Shiroka”,Tiranë.

Bëhet me dije se mjeti me drejtues shtetasin E.M., 25 vjeç ka aksidentuar këmbësorin P.B., 80 vjeç.

Menjëherë pas aksidentit i moshuari është nisur me urgjencë drejt spitalit dhe ndodhet nën kudesin e mjekëve.

Njoftimi policisë:

Më datë 08.08.2020, rreth orës 10:20, në rrugën “Frederik Shiroka”, mjeti me drejtues​ E.M., 25 vjeç ka aksidentuar këmbësorin P.B., 80 vjeç, i cili u dërgua në spital, dhe ndodhet nën kujdesin e mjekëve

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0094358921051025
array(1) { ["section"]=> string(90) "aksident-ne-tirane-makina-perplas-kembesorin-i-lenduari-niset-me-urgjence-ne-spital-216491" }