Aksident në Tiranë, plagosen 5 pjestarë të një familjeje

Publikuar tek: aktualitet, më 16:12 18-10-2015 Aksident në Tiranë, plagosen 5 pjestarë të një familjeje

Një aksident automobilistik ka ndodhur disa minuta më parë në Tiranë me pasojë plagosjen e 5 personave.

Aksidenti ka ndodhur në rrugën e Rinasit, ku si pasojë e përplasjes së dy automjeteve janë plagosur 5 persona të së njëjtës familje. Të plagosur kanë mbetur Neralda Gridi, Matia Spaho, Klodjana Spaho dhe Zhuljeta Spaho. Të aksidentuarit janë dërguar me urgjencë në Spitalin e Traumës. Policia ka shkuar në vendgjarje dhe ka nisur hetimet për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Balerinat bënin striptisten për 3-4 orë, më pas...prostitutën. Detaje nga operacioni i policisë
5400 kokra vezë kontrabandë, në hetim 4 persona dhe doganieri »
Article Logic
Execution time: 0.012639999389648
array(1) { ["section"]=> string(61) "aksident-ne-tirane-plagosen-5-pjestare-te-nje-familjeje-23405" }