Aksident në Torino, lojtarët e Juves me Mercedes Coupe përplasen me makinën e policisë (FOTO-VIDEO)

Publikuar tek: sport, më 20:25 10-12-2018 Aksident në Torino, lojtarët e Juves me Mercedes Coupe përplasen me makinën e policisë (FOTO-VIDEO) Mercedes Coupe i lojtareve te Juventus Primavera

Një aksident i rëndë ka ndodhur Torino, në Corso Potenza ku janë përfshirë dy makina, një në të cilën ndodheshin lojtarët e Juventus Primavera dhe makina e policisë.

Për fat të mirë si lojtarët e Juves dhe dy agjentët e policisë që ndodheshin në makinën tjetër janë plagosur lehtë dhe ndodhen në spital jashtë rrezikut për jetën, raporton Torinosportiva.it.

i_f531391e46.jpeg

Aksidenti i rëndë ka ndodhur rreth orës 13:30, mesditën e sotme në zonën Luini.

Në makinën tip Mercedes Benz Coupe ndodheshin tre lojtarë të Juventus Primavera ndërsa thuhet se shkak ka qenë momenti i gëzimit që kanë kaluar pas ndeshjes me Fiorentinën.

VIDEO-FOTO:

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.13736915588379
array(1) { ["section"]=> string(103) "aksident-ne-torino-lojtaret-e-juves-me-mercedes-coupe-perplasen-me-makinen-e-policise-foto-video-144651" }