Aksident në Turqi, autobusi përplaset me këmbën e urës, vdesin 6 pasagjerë

Publikuar tek: bota, më 17:20 24-08-2017 Aksident në Turqi, autobusi përplaset me këmbën e urës, vdesin 6 pasagjerë

Në një aksident rrugor ka ndodhur në Turqi ku autobusi plot me pasagjerë ka humbur kontrollin dhe është përplasur me këmbën e urës.

Sipas raportimeve në median turke nga aksidenti kanë humbur jetën 6 persona ndërsa 36 të tjerë kanë mbetur të plagosur rëndë.

Autobusi ishte nisur nga Eskisehir drejt kryeqytetit Ankara.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « 14 vjeçari arrestohet në Arabinë Saudite për kërcimin e makarenës në trafik (VIDEO)
Gruaja e moshuar godet me skuter djalin 6 vjeç, e zvarrit përgjatë 35 metrave »
Article Logic
Execution time: 0.0079410076141357
array(1) { ["section"]=> string(78) "aksident-ne-turqi-autobusi-perplaset-me-kemben-e-ures-vdesin-6-pasagjere-90067" }