Aksident në Vlorë/ Makina del nga rruga dhe përplaset me pemën, dy të lënduarit dërgohen me urgjencë në spital (FOTO)

Publikuar tek: aktualitet, më 14:25 08-07-2020 Aksident në Vlorë/ Makina del nga rruga dhe përplaset me pemën, dy të lënduarit dërgohen me urgjencë në spital (FOTO) Foto nga aksidenti

Një aksidenti i rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Vlorë.

Bëhet me dije se një automjet tip Mitsubishi Fuoristradë, ka dalë nga rruga dhe është përplasur me një pemë.

Si pasojë  aksidenti kanë mbetur të lënduar 2 persona, drejtuesi i automjetit dhe shoqëruesja e tij.

Të lënduarit janë dërguar menjëherë në spital, ende nuk dihet gjëndja e tyre shëndetësore.

Policia ka shkuar në vendngjarje dhe po punon për zbardhjene rrethanave të aksidentit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0091731548309326
array(1) { ["section"]=> string(119) "aksident-ne-vlore-makina-del-nga-rruga-dhe-perplaset-me-pemen-dy-te-lenduarit-dergohen-me-urgjenc-ne-spital-foto-213236" }