Aksident në Vlorë/ Makina përplas biçikletën, një person i plagosur (FOTO)

Publikuar tek: aktualitet, më 09:51 15-03-2017 Aksident në Vlorë/ Makina përplas biçikletën, një person i plagosur (FOTO)

Një person u plagos rëndë, teksa drejtonte biçikletën në rrugën Transballkanike në Vlorë. 

Ngjarja ndodhi mëngjesin e sotëm në qytetin bregdetar, ndërsa një makinë tip “Benz Mercedez” përplasi një person që udhëtonte me biçikletë, siç duket edhe nga fotot e siguruara nga Newsbomb.al.

Mësohet se i plagosuri ndodhet në spitalin rajonal dhe po merr ndihmën e nevojshme mjekësore.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po heton për rrethanat e aksidentit. 

 

 

 AKSIDET_OKKKK.jpg

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Grabitja e bujshme në Rinas, vihen në pranga edhe 2 persona të tjerë (Emrat dhe Video)
Të izoluar nga bora, banorët protestojnë para bashkisë Shkodër »
Article Logic
Execution time: 0.010654926300049
array(1) { ["section"]=> string(76) "aksident-ne-vlore-makina-perplas-bicikleten-nje-person-i-plagosur-foto-71954" }