Aksident në zonën ‘Ali Demi’ në Tiranë, 1 person në gjendje të rëndë

Publikuar tek: aktualitet, më 12:02 01-01-2018 Aksident në zonën ‘Ali Demi’ në Tiranë, 1 person në gjendje të rëndë

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në zonën ‘Ali Demi’ në Tiranë, ku një motor ka përplasur një biçikletë.

Si pasojë e përplasjes kanë mbetur të plagosur dy persona, njëri prej tyre ndodhet në gjendje të rëndë. Sakaq bëhet me dije se personi që po lëvizte me biçikletë ka përfunduar në trotuar.

Policia vendore është në vendin e ngjarjes dhe po bën hetimet paraprake. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Zbulohet gomonia me 1.7 ton drogë, arrestohen 3 shqiptarë në Itali (DETAJE)
Aksident në Prrenjas, dyshohet për viktima »
Article Logic
Execution time: 0.010510921478271
array(1) { ["section"]=> string(72) "aksident-ne-zonen-ali-demi-ne-tirane-1-person-ne-gjendje-te-rende-105082" }