Aksident para pak minutash në autostradën Tiranë-Durrës, shkërrmoqet makina (VIDEO EKSKLUZIVE)

Publikuar tek: aktualitet, më 11:43 11-04-2017

 Një aksident automobilistik ka ndodhur para pak minutash në autostradën Tiranë –Durrës.

Siç shihet edhe nga video e siguruar nga newsbomb.al një makinë është dëmtuar në pjesën e përparme të saj.

Nuk dihet ende nëse nga përplasja e dy makinave ka të lënduar. Si pasojë e aksidentit në zonën e Marikaj në Durrës është bllokuar njëri kah i autostradës dhe aktualisht dhjetëra automjete janë bllokuar në trafik.

Në vendgjarje kanë mbërritur forca të shumta policie dhe po punojnë për të zhbllokuar situatën e krijuar.  

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « MEGA-OPERACION NDËRKOMBËTAR DROGE/ Arrestohen 22 persona (EMRAT+VIDEO)
Atentati me plumba në autostradën Tiranë–Durrës, kush është 32 vjeçari i qëlluar (EMRI DHE FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.010916948318481
array(1) { ["section"]=> string(97) "aksident-para-pak-minutash-ne-autostraden-tirane-durres-shkerrmoqet-makina-video-ekskluzive-74805" }