Aksident për Krishtlindje në Itali, plagosen rëndë dy shqiptarë

Publikuar tek: aktualitet, më 12:45 25-12-2017 Aksident për Krishtlindje në Itali, plagosen rëndë dy shqiptarë

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Itali ku dy automjete janë përplasur me njëra tjetrën.

Si pasojë e aksidentit ka mbetur e vdekur një shtetase italiane 77 vjeçe dhe janë plagosur dy shtetas shqiptarë, identiteti i të cilëve ende nuk bëhet i ditur.

Ende nuk ka informacion për gjendjen shëndetësore të dy shqiptarëve.

Mediat italiane raportojnë se në vendngjarje kanë mbërritur dhe familjarët e të lënduarve, pasi sipas tyre, ata ishin duke organizuar natën e krishtlindjeve shkruan “Il resto del Carlino”.

Sakaq, policia vendase është duke punuar për zbardhjen e ngjarjes dhe shkaqeve të plota të aksidentit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Dalin detaje të reja nga "Benzi" që u dogj në Elbasan, zbulohet pronari (EMRI)
Reforma në drejtësi, Ngjela: Ky është gabimi i madh që është bërë (E PLOTË) »
Article Logic
Execution time: 0.010113954544067
array(1) { ["section"]=> string(69) "aksident-per-krishtlindje-ne-itali-plagosen-rende-dy-shqiptare-104305" }