Aksident pranë kompleksit “Dinamo”, përplaset makina luksoze me motorrin (Foto)

Publikuar tek: aktualitet, më 17:01 16-02-2017 Aksident pranë kompleksit “Dinamo”, përplaset makina luksoze me motorrin (Foto)

Një aksident automobilistik ka ndodhur pak minuta më parë pranë kompleksit Dinamo në Tiranë.

Një automjet tip “Renault” është përplasur me një motorr. Nga aksidenti raportohet vetëm për dëme materiale dhe të plagosur lehtë. Policia pritet të mbërrijë në vendngjarje për të zbardhur shkaqet e përplasjes.

wer234r2323yyyyy.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Aksident i rëndë në Pogradec, dy të plagosur rëndë
Politikania gjermane flet për koalicionin PS-LSI: Mandat jo dhe aq i suksesshëm, qeveria ka dështuar në luftën kundër korrupsionit »
Article Logic
Execution time: 0.010629177093506
array(1) { ["section"]=> string(80) "aksident-prane-kompleksit-dinamo-perplaset-makina-luksoze-me-motorrin-foto-68942" }