Aksident, shpërthen goma e makinës në mes të rrugës, shpëton për mrekulli drejtuesi

Publikuar tek: aktualitet, më 22:51 26-01-2018 Aksident, shpërthen goma e makinës në mes të rrugës, shpëton për mrekulli drejtuesi

Një aksident me pasoja të lehta ka ndodhur në orët e vona të mbrëmjes së sotme në aksin rrugor Laç-Shkodër.

Mësohet se një makine tip “Ford Galaxy”, i ka shpërthyer goma në mes të rrugës dhe është përpalsur me bordurat anësore të autostradës.

Bëhet me dije nga terreni se drejtuesi i mjetit për fat të mirë, ka shpëtuar vetëm me disa lëndime të lehta.

Ndërkohë policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe po punon për të zbardhur rrethanat e këtij aksidenti. /newsbomb.al.

Screenshot_31.jpg

Screenshot_30.jpg

Screenshot_32.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Lëvizje e BUJSHME në Top Channel, ikën zv.drejtori i “preferuar” i Vjollca Hoxhës (EMRI)
Para protestës, Balla dhe Ahmetaj bëhen bashkë me kryebashkiaken e LSI për një motiv të veçantë »
Article Logic
Execution time: 0.011213064193726
array(1) { ["section"]=> string(88) "aksident-shperthen-goma-e-makines-ne-mes-te-rruges-shpeton-per-mrekulli-drejtuesi-108072" }