Aksident te ‘Don Bosko’, shikoni ku ka përfunduar makina (Foto-Video)

Publikuar tek: aktualitet, më 20:19 01-03-2017 Aksident te ‘Don Bosko’, shikoni ku ka përfunduar makina (Foto-Video)

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme pranë “Don Boskos” në Tiranë.

Siç duket edhe në fotot nga vendi i ngjarjes publikuar nga “Panorama”, një mjet është përplasur me billbordin e vendosur në mes të dy korsive.

Raportohet se nuk ka të lënduar fatmirësisht, teksa policia e mbërritur në vendin e ngjarjes ka nisur hetimet. Nuk dihet gjë për shkakun e aksidentit.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Vlorë, kapet skafi “ERA III”, dyshohet se do përdorej për trafik droge
“Ç’donte flamuri izraelit në protestën e 18 shkurtit dhe pse nuk flet askush për financimet e shërbimeve sekrete serbe në Shqipëri?” »
Article Logic
Execution time: 0.010957002639771
array(1) { ["section"]=> string(70) "aksident-te-don-bosko-shikoni-ku-ka-perfunduar-makina-foto-video-70410" }