Aksident te Liqeni Artificial, nga përplasja e fortë makina përfundon anës rrugës (VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 19:54 19-10-2020 Aksident te Liqeni Artificial, nga përplasja e fortë makina përfundon anës rrugës (VIDEO) Pamje nga aksidenti

Një aksident automobilistik ka ndodhur mbrëmjen e sotme në rrugën e TEG-ut, afër Liqenit Artificial.

Siç shihet dhe në video, një makinë e bardhë ka përfunduar anës rrugës, nga përplasja e fortë.

Nuk dihen shkaqet e aksidentit apo nëse ka të lënduar, deri në një njoftim nga autoritetet.

Aksidenti ka shkaktuar trafik në atë rrugë dhe shoferët kuriozë kanë ndaluar, disa dhe për të dhënë ndihmën e parë, teksa vihet re dhe mbërritja e policisë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ministri Lleshaj: Kanabisi nuk është më problem shqetësues për Shqipërinë, s'kemi më nevojë për srategji kundër hashashit
Tabaku bën DENONCIMIN në emision: Shkova për xhirime te inceneratori në Elbasan dhe 5 makina mafioze më vinin rrotull »
Article Logic
Execution time: 0.0097661018371582
array(1) { ["section"]=> string(93) "aksident-te-liqeni-artificial-nga-perplasja-e-forte-makina-perfundon-anes-rruges-video-224352" }