Aksident te Ministria e Brendshme, makina përplas rëndë biçiklistin, i riu në rrugë po humbet gjak (FOTO)

Publikuar tek: aktualitet, më 15:40 29-09-2020 Aksident te Ministria e Brendshme, makina përplas rëndë biçiklistin, i riu në rrugë po humbet gjak (FOTO) Pamje nga aksidenti

Një aksident ka ndodhur sot pasdite në afërsi të Ministrisë së Brendshme.

bb.jpg

Siç shihet në fotot e siguruara nga Newsbomb.al, një makinë tip Toyota ka përplasur një person 30-32 vjeç, i cili po udhëtonte me biçikletë.

bbb.jpg

I lënduari për disa minuta ka qendruar i shtrirë në anë të rrugës pasi ka pasur dëmtime në kokë, duke humbur shumë gjak, në pritje të ambulancës, teksa kalimtarët i kanë dhënë ndihmën e parë. Në vendin e ngjarjes më pas mbërriti policia dhe ambulanca.

bbbb.jpg

Personi i lënduar, identiteti i të cilit ende nuk dihet, është dërguar në sital për ndihmë të mëtejshme mjekësore, ndërsa policia po punon për të zbardhur rrethanat e aksidentit.

bbbbb.jpg

bbbbbb.jpg

bbbbbbb.jpg

bbbbbbbb.jpg

bbbbbbbbb.jpg

bbbbbbbbbb.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Reporteri për Shqipërinë në PE thirrje qeverisë: Ndryshimi i njëanshëm i ‘5 qershorit’ në kundërshtim me rekomandimet e OSBE/ODIHR, cënon integrimin e Shqipërisë në BE
'Nderi i Kombit', Meta dekoron kirurgun e shquar ortoped Prof.Dr. Panajot Boga »
Article Logic
Execution time: 0.01131796836853
array(1) { ["section"]=> string(108) "aksident-te-ministria-e-brendshme-makina-perplas-rende-biciklistin-i-riu-ne-rruge-po-humbet-gjak-foto-222118" }