Aksident te “Rruga e Kavajës”, makina përplas keq të moshuarin (Foto)

Publikuar tek: aktualitet, më 18:43 21-01-2018 Aksident te “Rruga e Kavajës”, makina përplas keq të moshuarin (Foto)

Një i moshuar është dërguar në gjendje të rëndë për jetën në spital pasi është përplasur nga një makinë.

Aksidenti ka ndodhur pak minuta më parë te “Rruga e Kavajës” në Tiranë. Një automjet ka përplasur 67-vjeçarin teksa po kalonte me biçikletë. Ai është dërguar me urgjencë në spital.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe ka shoqëruar drejtuesin e automjetit. Foto:ReportTV:

ef3gh34h45h.jpg

wf3gr3egh34g.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Dalin pamjet e rënda të vrasjes në Tiranë, 23-vjeçari me shenja jete (Video +16)
Rreshjet e shiut përmbytin rrugët e Durrësit »
Article Logic
Execution time: 0.010357141494751
array(1) { ["section"]=> string(71) "aksident-te-rruga-e-kavajes-makina-perplas-keq-te-moshuarin-foto-107414" }