Aksident te Rruga e Kombit, avokati plagos 2 policë, largohet nga vendngjarja (DETAJE)

Publikuar tek: aktualitet, më 10:38 18-02-2018 Aksident te Rruga e Kombit, avokati plagos 2 policë, largohet nga vendngjarja (DETAJE)

Një aksident ka ndodhur në Rrugën e Kombit, ku mësohet se një avokat ka përplasur një makinë policie dhe si pasojë janë plagosur 2 efektivë. Askidenti ka ndodhur pranë kryqëzimit të Milotit.

Policia bën me dije se një makinë që drejtohej nga një avokat, ka goditur një mjet të policisë së Kurbinit, duke lënë 2 efektivë të plagosur.

Pas ngjarjes avokati A. Lleshi është larguar nga vendngjarja, ndërsa është shpallur në kërkim.

Dy efektivët kanë marrë mjekimet e nevojshme, pranë spitalit në Laç. Ngjarja ka ndodhur në orën 02.30 të mëngjesit të sotëm, teksa forcat e policisë ishin në patrullim në rrugën e Kombit. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « "FLUTURONTE" me 114 km/orë me makinë luksoze nëpër Tiranë, kapet i riu (DETAJE-VIDEO)
Aksidentoi të moshuarin, arrestohet shoferi në Elbasan (EMRI) »
Article Logic
Execution time: 0.0098600387573242
array(1) { ["section"]=> string(89) "aksident-te-rruga-e-kombit-avokati-plagos-2-police-largohet-nga-vendngjarja-detaje-110649" }