Aksident te 'Tregu Elektrik', përplaset makina e fondit NOA

Publikuar tek: aktualitet, më 14:24 12-07-2019 Aksident te 'Tregu Elektrik', përplaset makina e fondit NOA

Një aksident ka ndodhur mesditën e sotme te Tregu Elektrik në Tiranë.

Mësohet se një makinë e fondit NOA është përplasur me një automjet tjetër.

Nga informacionet paraprake nuk raportohet për të lënduar, por vetëm dëme të vogla materiale.

Sakaq, policia ka mbërritur në vendngjarje dhe ka hapur hetimet për zbardhjen e plotë të saj.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0068838596343994
array(1) { ["section"]=> string(63) "aksident-te-tregu-elektrik-perplaset-makina-e-fondit-noa-171987" }