Aksident te tuneli Tiranë-Elbasan, plagosen 2 persona

Publikuar tek: aktualitet, më 08:07 16-04-2018 Aksident te tuneli Tiranë-Elbasan, plagosen 2 persona Foto nga vendngjarja

Një aksident raportohet të ketë ndodhur në hyrje të tunelit Tiranë-Elbasan mëngjesin e sotëm.

Nga aksidenti kanë mbetur të plagosur lehtë dy persona.

Mësohet se drejtuesi i mjetit tip Benz ka humbur kontrollin dhe ka dalë nga rruga. Sakaq, policia vijon hetimet. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ndarja nga jeta parakohe e Altin Qoshes, MESAZHI prekës i PD: Me dhimbje të thellë…
Kuzhinieri vlonjat habit të madh e të vogël, shikoni si gatuan peshkun 150 kile (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.01189398765564
array(1) { ["section"]=> string(59) "aksident-te-tuneli-tirane-elbasan-plagosen-2-persona-117041" }