Aksident te Unaza e Korçës/ Makina përplas këmbësorin, dërgohet me urgjencë në spital

Publikuar tek: aktualitet, më 10:33 03-06-2020 Aksident te Unaza e Korçës/ Makina përplas këmbësorin, dërgohet me urgjencë në spital Foto ilustruese

Një aksident ka ndodhur pak më parë në Unazën e Korçës.

Mësohet se një automjet ka përplasur këmbësorë, i cili ishte duke kaluar rrugën.

Sakaq, bëhet me dije se i aksidentuari është dërguar menjëherë në spitalin e Korçës dhe ndodhet në gjendje të rëndë.

Ndërkohë, policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të aksidentit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.009904146194458
array(1) { ["section"]=> string(90) "aksident-te-unaza-e-korces-makina-perplas-kembesorin-dergohet-me-urgjence-ne-spital-208885" }