Aksident te Unaza e Re, rrëshqet makina dhe përmbyset në mes të rrugës (FOTO)

Publikuar tek: aktualitet, më 10:44 01-03-2018 Aksident te Unaza e Re, rrëshqet makina dhe përmbyset në mes të rrugës (FOTO)

Një aksident është shënuar paraditen e sotme në Tiranë.

Një makinë është përplasur me bordurat anësore dhe për pasojë është përmbysur në mes të rrugës.

Siç duket edhe nga këto foto të TCH, makina ngjyrë e zezë është batuar në mes të rrugës, por fatmirësisht nuk ka patur të lënduar.

Mendohet paraprakisht, se shkak i aksidentit është bërë rrëshqitja e makinës për shkak të të lagështirës në rrugë.

Nga aksidenti u krijua edhe një trafik i rënduar deri kur ndërhyri policia dhe zhbllokoi situatën.

aksident-unaza-e-re-2.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « KOKAINA/ Ish-presidenti jep alarmin: Siguria Kombëtare në rrezik serioz
SKANDAL: Ja si i shpenzojnë paratë e donacioneve DREJTORËT në Shqipëri (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.014034032821655
array(1) { ["section"]=> string(81) "aksident-te-unaza-e-re-rreshqet-makina-dhe-permbyset-ne-mes-te-rruges-foto-111858" }