Aksident te Ura e Shkozës/ Taksia përplaset me autobuzin, përfundon në oborrin e banesës

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:33 21-01-2020 Aksident te Ura e Shkozës/ Taksia përplaset me autobuzin, përfundon në oborrin e banesës Foto ilustruese

Një aksident ka ndodhur pak më parë te Ura e Shkozës.

Mësohet se një autobuz është përplasur me një taksi.

Si pasojë, kjo e fundit ka përfunduar brenda oborrit të një banese.

Sakaq raportohet se nuk ka persona të lënduar, por vetëm dëme materiale.

Ndërkohë policia është nisur drejt vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të shkaqeve të aksidentit.  

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010412931442261
array(1) { ["section"]=> string(93) "aksident-te-ura-e-shkozes-taksia-perplaset-me-autobuzin-perfundon-ne-oborrin-e-baneses-192713" }