Aksident te Zogu i Zi në Tiranë, përplasen 3 automjete, bllokohet trafiku (VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 12:00 30-05-2017

Një aksident ka ndodhur në rrethrrotullimin e Zogut të Zi në Tiranë.

3 automjete janë përplasur me njëra-tjetrën. Fatmirësisht nga aksidenti nuk ka patur të lënduar, por pasoja që ka patur nga kjo ngjarje ka qenë trafiku i rënduar, për disa minuta.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Përmbyset kamioni, gjen vdekjen e menjëhershme shoferi
Çështja ‘Shullazi’, Prokuroria kërkon dëshminë e Saimir Tahirit dhe Lindita Nikollës »
Article Logic
Execution time: 0.012884855270386
array(1) { ["section"]=> string(83) "aksident-te-zogu-i-zi-ne-tirane-perplasen-3-automjete-bllokohet-trafiku-video-80505" }