Aksident tragjik, 12 të vdekur e dhjetëra të plagosur

Publikuar tek: bota, më 11:04 25-02-2017 Aksident tragjik, 12 të vdekur e dhjetëra të plagosur

Një tragjedi është shënuar mbrëmë vonë në Argjentinë, si pasojë e një aksidenti të rëndë.

12 persona kanë humbur jetën dhe mbi 28 të tjerë janë plagosur rëndë, për shkak të përplasesjes së dy autobusëve. Ngjarja ka ndodhur pranë qytetit Rosario, në pjesën lindore të Argjentinës. Të plagosurit janë dërguar në spital për të marrë ndihmën mjekësore, ndërsa ende nuk dihet shkaku i aksidentit tragjik. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Fotoja e kryeministrit kanadez ‘tërbon’ rrjetet sociale, arsyeja do t’iu habisë (Foto)
Shpërthen në flakë hoteli luksoz, 10 të vdekur »
Article Logic
Execution time: 0.0099470615386963
array(1) { ["section"]=> string(58) "aksident-tragjik-12-te-vdekur-e-dhjetera-te-plagosur-69910" }