AKSIDENT TRAGJIK/ Dhëndrri dhe 12 krushq vdesin në ditën e dasmës

Publikuar tek: bota, më 10:52 30-07-2018 AKSIDENT TRAGJIK/ Dhëndrri dhe 12 krushq vdesin në ditën e dasmës Foto ilustruese

Një aksident tragjik ka ndodhur në Vietnam në provincën Quang Tri, ku dhëndrri ka vdekur ditën e dasmës së bashku me 12 anëtarë të tjerë familjes.

 Siç raportojnë mediat, automjeti ku po udhëtonin   aksidentua me një kamion rrugës  për në shtëpinë e nuses.

Dhjetë prej anëtarëve të familjes ndërruan jetë në moment, tre të tjerë vdiqën rrugës për në spital, ndërsa shoferi mësohet se është jashtë rrezikut për jetën.

Ndërkohë autoritetet po hetojnë për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

38022794_2048303441847136_6576097071982444544_n.jpg

38085062_2048303458513801_6506711767941382144_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0073070526123047
array(1) { ["section"]=> string(71) "aksident-tragjik-dhendrri-dhe-12-krushq-vdesin-ne-diten-e-dasmes-129596" }