Aksident tragjik, humb jetën i riu shqiptar në Itali

Publikuar tek: aktualitet, më 17:09 06-01-2018 Aksident tragjik, humb jetën i riu shqiptar në Itali

Një 21-vjeçar ka humbur jetën në një aksident automobilistik në Breshia të Italisë.

Mediat vendase raportojnë se i riu shqiptar, identiteti i të cilit nuk bëhet i ditur ka humbur jetës si pasojë e përplasjes së dy makinave në autostradën “469” në Sarnico, mesditën e sotme.

21-vjeçari udhëtonte i vetëm në një makinë tip “Citroen C2” dhe u përplas me një tjetër makinë tip “Skoda”, që drejtohej nga një 63-vjeçar italian.

 Pasagjerë në këtë automjet ishin prindërit e 63-vjeçarit, përkatësisht 90 dhe 87 vjeç.

auto_ambuzlanza1515253344.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Aksident tragjik në Greqi, humbin jetën një çift shqiptarësh, plagoset vajza 2 vjeç
Kush janë 3 DREJTORËT e AKU që u shkarkuan sot (FOTO+EMRAT) »
Article Logic
Execution time: 0.011353969573975
array(1) { ["section"]=> string(58) "aksident-tragjik-humb-jeten-i-riu-shqiptar-ne-itali-105669" }