Aksident tragjik, humb jetën një person në aksin Peqin-Elbasan (EMRI)

Publikuar tek: aktualitet, më 13:45 09-01-2018 Aksident tragjik, humb jetën një person në aksin Peqin-Elbasan (EMRI)

Një aksident tragjik është shënuar ditën e sotme në aksin rrugor Peqin-Elbasan.

Një person ka humbur jetën në fshatin “Përparim”. Sipas të dhënave të para, drejtuesi i një motoçiklete ka humbur kontrollin dhe është përplasur me bordurën anësore të rrugës. Për pasojë, 58-vjeçari Sami Xhafa ka gjetur vdekjen e menjëhershme.

Policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet për zbardhjen e rrethanve.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Shërbimi i Kardiologjisë në QSUT, Prifti: 804 operacione kardiake në 2017, mjekët po largohen në Gjermani
LAJM I MIRË PËR SHQIPËRINË/ Drafti i Komisionit Evropian: Hapen bisedimet për anëtarësim në BE »
Article Logic
Execution time: 0.010961055755615
array(1) { ["section"]=> string(73) "aksident-tragjik-humb-jeten-nje-person-ne-aksin-peqin-elbasan-emri-105961" }