Aksident tragjik, makina përplaset me pemën, vdesin babë e bijë

Publikuar tek: bota, më 11:08 11-03-2017 Aksident tragjik, makina përplaset me pemën, vdesin babë e bijë

Baba e bijë, shqiptarë, kanë humbur jetën si pasojë e një aksidenti fatal në Rodos të Greqisë.

Babai 60 vjeç dhe vajza e tij 31 vjeçe, po udhëtonin në në Vliha në Rodos kur makina ka dalë nga rruga dhe është përplasur me një pemë.

Ata kanë humbur jetën si pasojë e plagëve të rënda, edhe pse u dërguan me urgjencë në spital.

aks.jpg

aks1.jpg

ks2.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Filmohet pas shumë përpjekjeve gjallesa më e pakapshme e ujërave (PAMJE TË MREKULLUESHME)
Momente që prekin zemrën, vogëlushi me syze sheh për herë të parë babain ushtarak kur kthehet nga misioni në Antarktidë (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.012137889862061
array(1) { ["section"]=> string(67) "aksident-tragjik-makina-perplaset-me-pemen-vdesin-babe-e-bije-71539" }