Aksident tragjik me makinë, humb jetën 31 vjeçari shqiptar në Greqi (EMRI)

Publikuar tek: aktualitet, më 20:06 31-08-2019 Aksident tragjik me makinë, humb jetën 31 vjeçari shqiptar në Greqi (EMRI) Foto ilustruese

Raportohet se një aksidenti tragjik ka ndodhur ditën e sotme në zonën e Karpathos në Greqi, ku si pasojë një i ri shqiptar ka humbur jetën.

Sipas mediave greke bëhet me dije se 31 vjeçari që ka humbur jetën quhet Kleo Sulejmani, i cili ka humbur kontrollin e mjetit dhe ka dalë nga rruga.

Së bashku me 31 vjeçarin mësohet se në makinë ndodhej edhe një shtetas tjetër shqiptar, 24 vjeç, i cili ka mbetur i plagosur.

Të riut shqitar ende nuk i është bërë me dije identiteti, por është dërguar në spital ku dhe ka marrë ndihmën e nevojshme mjekësore. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0097839832305908
array(1) { ["section"]=> string(78) "aksident-tragjik-me-makine-humb-jeten-31-vjecari-shqiptar-ne-greqi-emri-176870" }