Aksident tragjik në Angli, përplasje si nëpër filma në Birmingam, 6 të vdekur (FOTO)

Publikuar tek: bota, më 13:20 17-12-2017 Aksident tragjik në Angli, përplasje si nëpër filma në Birmingam, 6 të vdekur (FOTO)

6 makina janë përplasur me njëra tjerën mëngjesin e ditës së sotmë në Birmingam.

Nga aksidenti kanë humbur jetën 6 persona. Shkak për ngjarjen mendohet të jetë bërë moti i keq dhe shpejtësia me të cilën ka qënë duke u ngarë njëra nga makinat,raporton The Guardian. N gjarja ka ndodhur në një nga rrugët me trafikun më të rënduar të Birmingamit.

25488704_534020986953491_1970652458_n.jpg

25463711_534020943620162_608585347_n.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Asteroidi gjigand do i afrohet shumë planetit Tokë nesër, ja për çfarë duhet të kini kujdes
Ditë e shënuar për gratë arabe, qeveria u jep të drejtën e mohuar »
Article Logic
Execution time: 0.0092887878417969
array(1) { ["section"]=> string(87) "aksident-tragjik-ne-angli-perplasje-si-neper-filma-ne-birmingam-6-te-vdekur-foto-103392" }