Aksident tragjik në Divjakë, 1 i vdekur dhe një 1 i plagosur

Publikuar tek: aktualitet, më 18:48 10-05-2017 Aksident tragjik në Divjakë, 1 i vdekur dhe një 1 i plagosur

Një aksident tragjik ka ndodhur para pak minutash në aksin rrugor Çermë – Lushnjë, ku një zetor është përplasur me një motor. Sipasojë e përplasjes ka mbetur i vdekur drejtuesi i zetorit 34 vjeçari me inicialet A.A.

Burime nga vendngjarja raportojnë se drejtuesi i motorit me iniciale I.T ka mbetur i palgosur rëndë dhe po trajtohet në spitalin e Lushnjes, por që fatmirsisht është jashtë rrezikut për jetën.

Ndërkohë policia ka mbërritur në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e shkaqeve të vërteta të aksidentit. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Makina shpërthen në flakë te "Qemal Stafa", dyshohet se shkak është rrjedhja e gazit
Aksidentohen dy turistë holandezë pranë Borshit »
Article Logic
Execution time: 0.010684967041016
array(1) { ["section"]=> string(65) "aksident-tragjik-ne-divjake-1-i-vdekur-dhe-nje-1-i-plagosur-78175" }