Aksident tragjik në Elbasan, humb jetën 20-vjeçarja, plagosen rëndë 4 të tjerë

Publikuar tek: aktualitet, më 14:32 19-02-2017 Aksident tragjik në Elbasan, humb jetën 20-vjeçarja, plagosen rëndë 4 të tjerë ilustruese

Një aksident tragjik në Elbasan i ka marrë jetën 20 vjeçares Kamela Hoxha si dhe ndodhen në gjendje të rëndë 4 të tjerë.

20-vjeçarja ndërroi jetë si pasojë e përplasjes së dy mjeteve të tipit tipit “Volkswagen” dhe “Ford” në aksin Cërrik-Gostimë të Elbasanit.

Katër personat e plagosur janë  dërguar me urgjencë në spital dhe ndodhen në rrezik për jetën. Policia po merret me hetimin dhe zbardhjen e shkaqeve të ngjarjes. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Kapja e 10 ton hashashi në Ankona, policia: Lajmi nuk është i vërtetë
Gjen portofolin me 1.300 euro, ish-trafikanti shqiptar i drogës surprizon policinë italiane me gjestin e tij »
Article Logic
Execution time: 0.01138710975647
array(1) { ["section"]=> string(82) "aksident-tragjik-ne-elbasan-humb-jeten-20-vjecarja-plagosen-rende-4-te-tjere-69225" }