Aksident tragjik në Fier, makina përplas motorçikletën, humb jetën drejtuesi

Publikuar tek: aktualitet, më 12:35 07-04-2017 Aksident tragjik në Fier, makina përplas motorçikletën, humb jetën drejtuesi

Një aksident i rënë i ka marrë jetën një qytetari në Fier ditën e sotme.

Sipas burimeve nga policia bëhet me dije se sot orën 12:20, në lagjen "15 Tetori", shtetasi Sh.D, 49 vjeç, banues në Tiranë, duke drejtuar mjetin tip "Opel" me targë AA 425 IU, ka përplasur motorçikletën tip "Lonçin" me targë FR 466 C" e cila drejtohej nga shtetasi Rr.K, 71 vjeç, banues në Mbrostar.

Si pasojë e përplasjes ka humbur jetën drejtuesi i motorçikletës.

Është shoqëruar në Komisariatin e Policisë Fier shtetasi Sh.D dhe po kryen veprimet për zbardhjen e shkaqeve të kësaj ngjarje.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « U kap me pajisje përgjimi në Rinas, Prokuroria merr vendimin për izraelitin
Foto “legjendare”: Kërriçët e fshatit Vërri në protestë. Nënat më të forta se kurrë, sfidojnë “intelektualet e Tiranës” »
Article Logic
Execution time: 0.011131048202515
array(1) { ["section"]=> string(80) "aksident-tragjik-ne-fier-makina-perplas-motorcikleten-humb-jeten-drejtuesi-74408" }