Aksident tragjik në Itali, humb jetën 17-vjeçari shqiptar

Publikuar tek: bota, më 09:03 21-08-2016 Aksident tragjik në Itali, humb jetën 17-vjeçari shqiptar Foto nga vendngjarja

Një 17-vjeçar shqiptar ka humbur jetën tragjikisht pasi është përfshirë në një aksident rrugor në Itali.

Viktima është Armando Bali, automjeti me të cilin udhëtonte së bashku me një shok italian është përplasur me një motorr dhe ka dalë nga rruga duke shkaktuar vdekjen e të dy djemve. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në Terlici të Xhovanacos. Bali u transportua me urgjencë në spitalin e Andrias por nuk mundi t'i mbijetonte plagëve pavarësish përpjekjes së mjekëve për ta mbajtur në jetë.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Dasma kthehet në tragjedi pas sulmit me bombë që shkaktoi 30 të vdekur dhe 94 të plagosur në Turqi
Shkon në 50 numri i viktimave në një dasëm në Turqi, sulmi dyshohet nga ISIS »
Article Logic
Execution time: 0.012926816940308
array(1) { ["section"]=> string(62) "aksident-tragjik-ne-itali-humb-jeten-17-vjecari-shqiptar-50393" }