Aksident tragjik në Itali, makina përplaset me trajlerin, humbin jetën dy vajza

Publikuar tek: bota, më 11:08 21-06-2016 Aksident tragjik në Itali, makina përplaset me trajlerin, humbin jetën dy vajza

Një aksident tragjik ka ndodhur një ditë më parë në Itali në aksin rrugor Firence- ­Piza­ Livorno dhe për pasojë ka humbur jetën dy vajza 6 dhe 9 vjeç.

Mësohet se vajzat e mitura udhëtonin me babin e tyre libanez, Georges Saadè, i cili punonte si mjek rezident në Firence.

Ngjarja ka ndodhur dje rreth orës 20:00 teksa udhëtonin drejt Pizzas ku makina me të cilën udhëtonin 58-vjeçari dhe vajzat e tij është përplasur me një trailer.

Policia italiane po punon për zbardhjen e plotë të shkaqeve të aksidentit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029485940933228
array(1) { ["section"]=> string(83) "aksident-tragjik-ne-itali-makina-perplaset-me-trajlerin-humbin-jeten-dy-vajza-44151" }