Aksident tragjik në Itali, vdes 26 vjeçari shqiptar, vëllai dhe një person tjetër në gjendje të rëndë

Publikuar tek: aktualitet, më 11:53 24-04-2019 Aksident tragjik në Itali, vdes 26 vjeçari shqiptar, vëllai dhe një person tjetër në gjendje të rëndë Foto ilustruese

Një aksident i rëndë ka ndodhur ditën e sotme nëe Itali ku ka humbur jetën një shqiptar ndërsa dy të tjerq kanë mbetur të plagosur.

Viktimë e aksidentit ka mbetur një 26-vjeçar, me iniciale K.E, ndërsa dy të plagosurit janë përkatësisht 19 dhe 26 vjeç. Mësohet se njëri prej të plagosurve është vëllai i viktimës. Ata janë transportuar me urgjencë drejt spitalit dhe ndodhen në gjendje kritike për jetën.

Ende nuk dihen shkaqet, ndërsa dyshohet se ata po lëviznin me shpejtësi tej normave të lejuara.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030256986618042
array(1) { ["section"]=> string(106) "aksident-tragjik-ne-itali-vdes-26-vjecari-shqiptar-vellai-dhe-nje-person-tjeter-ne-gjendje-te-rende-161660" }