Aksident tragjik në Kamëz, makina përplas për vdekje këmbësorin (FOTO)

Publikuar tek: aktualitet, më 22:09 12-06-2019 Aksident tragjik në Kamëz, makina përplas për vdekje këmbësorin (FOTO)

Një person ka mbetur i vdekur si pasojë e një aksidenti të ndodhur pasditen e sotme në Kamëz.

Mësohet se personi i seksit mashkull është përplasur për bdekje nga një makinë në rrugën Institut-Bathore në Kamëz rreth orës 19:00. Deri tani nuk dihet ende identiteti i këmbësorit që ka humbur jetën apo dhe i drejtuesit të mjetit.

Aksi Institut-Bathore në Kamëz cilësohet si një nga rrugët më problematike përsa i përket aksidenteve për shkak të luleve të mbjella në mes që kanë arritur lartësi të konsiderueshme dhe e bëjnë të padukshme kalimin e kalimtarëve.

FOTO: HDA
Screenshot_7.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.11085104942322
array(1) { ["section"]=> string(74) "aksident-tragjik-ne-kamez-makina-perplas-per-vdekje-kembesorin-foto-168004" }