Aksident tragjik në Lezhë, makina përplas për vdekje këmbësorin

Publikuar tek: aktualitet, më 22:09 01-02-2017 Aksident tragjik në Lezhë, makina përplas për vdekje këmbësorin

Një aksident tragjik ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Gajush të Lezhës, ku një makinë ka përplasur për vdekje këmbësorin.

Menjëherë pas aksidentit policia ka arritur në vendngjarje dhe ka shoqëruar drejtuesin e mjetit.  Sipas informacioneve paraprake nga polica dyshohet se viktima të ketë qenë në anë të rrugës në momentin e aksidentit. Deri më tani nuk është bërë i ditur identiteti i viktimës, ndërkohë policia po merret me zbardhjen e plotë të shkaqeve të ngjarjes.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Të gjithë të bllokuar në trafik, këta “të fortë” futen kundravajtje por e pësojnë keq (Video)
Zjarrëfikëset në mëshirë të fatit, punonjësit e Ballshit i shuajnë zjarret me fshesa, kazma, lopata dhe sfurqe »
Article Logic
Execution time: 0.009207010269165
array(1) { ["section"]=> string(68) "aksident-tragjik-ne-lezhe-makina-perplas-per-vdekje-kembesorin-67413" }